Ako sa stať členom ESN? 

Naozaj jednoducho. Stačí vyplniť dotazník "Become A Member" TU počas obdobia, kedy robíme nábor nových členov (každý semester) a počkať, kým Ťa kontaktuje jeden z našich členov. Potom nasleduje pohovor, ktorého sa však vôbec nemusíš obávať. Ten slúži iba pre nás, aby sme vedeli ako sa do nášho tímu môžeš hodiť, ktorá pozícia by bola pre Teba ako stvorená a možno slúži aj pre Teba, aby si Ty sám/sama vedel/a povedať, či sa do nášho tímu chceš pridať – či už ako aktívny člen alebo iba buddy.

Nevadí ak o ESN nevieš nič, pretože pre nových členov robíme vždy úvodný deň, kedy im vysvetlíme všetko, čo robíme a povieme o všetkých možnostiach, ktoré im ESN ponúka.

Máš záujem sa pridať? Tešíme sa na Teba!

V prípade, že máš nejaké otázky, môžeš nás kedykoľvek kontaktovať na umb@esn.sk